fbpx

Získajte zľavu až 50%

Porovnáte

Zadarmo a nezáväzne.
Zaberie to menej ako 2 minúty.

Vyberiete

Jednoducho. Kalkulačka prezradí, kto ponúka najlacnejšie poistenie.

Zaplatíte

Online alebo bankovým prevodom.

Podrobnejšie porovnanie poisťovní

Chcem Porovnať

Žiadne starosti. Cestovné poistenie do jednej krajiny platí na území celého kontinentu. Napríklad zakúpené poistenie do Chorvátska platí v celej Európe.

Pripoistiť možno vyšší limit krytia pre liečebné náklady a repatriáciu či nadštandardné asistenčné a právne služby pre prípad, že by výška poistnej sumy základnej ponuky nebola dostačujúca. Medzi ďalšie dôležitá pripoistenia patrí:
Úrazové poistenie – pre prípad trvalých následkov alebo smrti následkom úrazu;
Poistenie zodpovednosti – za škodu spôsobenú na zdraví a majetku tretej osobe;
Poistenie batožiny – pre prípad straty a poškodenia;
Poistenie storna – pre prípad zrušenia alebo neuskutočnenia cesty.

Rozhodne to odporúčame. Obzvlášť pripoistenie zimných a rizikových športov je veľmi dôležité. Pri jeho objednávaní venujte dôkladnú pozornosť výlukám jednotlivých poisťovní, aby vami zvolený šport bol vybranú poisťovňou poistiteľný. Radi vám zistíme, či konkrétny šport cestovné poistenie obsahuje. Kontaktujte nás cez chat alebo kontaktný formulár.

Vybrať si môžete zo širokej škály platobných možností. Platobné informácie vám budú zaslané do e-mailu spoločne s poistnou zmluvou. Poistenie je platné od okamihu realizácie platby poistného. U väčšiny poisťovní je rozhodujúci čas zadania platobného príkazu.

Môžete si vybrať niektorú z nižšie uvedených platobných metód:
platobnou kartou alebo bankovým prevodom;
internetbanking, poštovou poukážkou alebo vkladom v hotovosti v banke.

Vybavíme všetko za Vás. Vyberte si založenie online alebo telefonicky.

Online Telefón

Len na dovolenku alebo aj na celý rok

Krátkodobé cestovné poistenie je možné dojednať len na určitý počet dní a slúži na poistné krytie nákladov napríklad počas dovolenky. Ide v podstate o akési súkromné zdravotné poistenie prípadných liečebných nákladov v zahraničí.

Pre tých, ktorí pravidelne absolvujú zahraničné pracovné cesty, je určené dlhodobé cestovné poistenie. Toto poistenie zabezpečuje úhradu nákladov spojených s ošetrením, liečbou alebo hospitalizáciou poistenca v zahraničí počas celého roka.

V oboch prípadoch sa hodí cestovné poistenie vždy, keď cestujete do zahraničia – mimo územia Slovenskej republiky. Bežné zdravotné poistenie platí síce aj v krajinách EÚ, ale cestovné poistenie je efektívnejšie, nakoľko pokryje plnú výšku nákladov na liečbu v prípade potreby.

Najdôležitejším dôvodom, prečo je potrebné uzavrieť pri každom pobyte v zahraničí toto poistenie je fakt, že bez neho by ste si museli liečebné náklady hradiť sami. V prípade EÚ by ste museli doplácať rozdiel v cene medzi liečbou u nás a v krajine, kde bola liečba poskytnutá.

Poistenie hradí náklady spojené tak s vyšetrením, ako aj s liečbou u všeobecného alebo špecializované lekára a tiež náklady na pobyt v nemocnici. Okrem toho sa dá dojednať úrazové pripoistenie, poistenie batožiny, poistenie zodpovednosti za škodu alebo poistenie storna zájazdu.

Niektoré poisťovne umožňujú pripoistiť si aj privolanie opatrovníka alebo pripoistenie špeciálnych športových aktivít počas dovolenky. V zimnom období sa určite vyplatí uzavrieť aj poistenie do hôr.

Čo získate uzavretím cestovného poistenia?

1.

porovnanie cestovného poistenia

2.

okamžitá platnosť poistenia

3.

online

4.

poistenie batožiny a škôd

5.

liečebné náklady, poistenie úrazu

6.

zaplatením poistného môžete ihneď vycestovať

Chcete sa stretnúť osobne? Nechajte nám email alebo mobilne číslo a my sa vám ozveme.

Email Mobil

Šetríme Váš čas -> Novinky