[heading text=”Ako funguje konsolidácia pôžičiek?” tag=”h2″ align=”center”]
[heading text=”Vyberiete si z ponuky bánk” tag=”h3″ align=”center”][cinfo style=”style4″]

S tým vám pomôže naša kalkulačka. Vyplníte pár základných údajov a my vám nájdeme najvýhodnejšie produkty.

[/cinfo]

[heading text=”Banka vyplatí vaše záväzky” tag=”h3″ align=”center”][cinfo style=”style4″]

Všetky klasické úvery, ale aj drahé pôžičky z kreditných kariet či mínusové hodnoty na kontokorentnom účte.

[/cinfo]

[heading text=”Splácate len jednu pôžičku” tag=”h3″ align=”center”][cinfo style=”style4″]

Vyhnete sa tak mnohým poplatkom, budete mať o o svojich financiách lepší prehľad a výrazne si znížite mesačné splátky.

[/cinfo]

[cta1 icon=”calculator” btntext1=”Kalkulačka” btnlink1=”https://novamy.eu/kalkulacka-konsolidacie/”]Kalkulačka konsolidácie pôžičiek[/cta1]
[heading text=”4 dôvody, prečo konsolidovať pôžičky” tag=”h2″][processb number=”1.” title=”Splácanie pre vás bude prehľadnejšie.”][/processb][processb number=”2.” title=”Vyhnete sa plateniu zbytočných poplatkov.”][/processb][processb number=”3.” title=”Získate výrazne nižšiu mesačnú splátku.”][/processb][processb number=”4.” title=”Úver si môžete navýšiť a získať tak ďalšie peniaze.”][/processb]
[heading text=”Odpovedali sme na vaše najčastejšie otázky” tag=”h2″ align=”center”]

Konsolidácia pôžičiek a úverov znamená spojenie viacerých pôžičiek do jednej. To so sebou prináša celý rad výhod. Tá najzásadnejšie je, že vám klesne mesačná splátka. V našej kalkulačke si ľahko vypočítate, o koľko sa zníži vaša mesačná splátka.

Pri zlúčení pôžičiek vám tiež klesnú bankové poplatky za vedenie jednotlivých  pôžičiek. V niektorých prípadoch máte všetky poplatky za správu úveru dokonca zadarmo. Vďaka spojeniu pôžičiek tiež sprehľadníte splácanie. Namiesto niekoľkých splátok totiž budete platiť len jednu.

Konsolidácia dlhov sa oplatí predovšetkým tým, ktorí splácajú viac úverov naraz. Ak vám vysoké splátky až príliš zasahujú do vášho rodinného rozpočtu, je zlúčenie pôžičiek pre vás ideálnym riešením. Svoje mesačné výdavky znížite aj o niekoľko desiatok eur a navyše ušetríte aj za bankové poplatky.

Spočítali sme za vás, ako sa vám môžu znížiť splátky vďaka konsolidácii pôžičiek.

Do jednej pôžičky môžete okrem klasických pôžičiek zlučovať aj záväzky pochádzajúce z kontokorentu, kreditných kariet. U niektorých bánk možno zlúčiť dokonca aj lízing. Množstvo úverov pritom nehrá rolu. Jediné obmedzenie predstavuje celková výška vašich záväzkov. Niektoré banky konsolidujú dlhy do 20 tisíc eur, iné do 35 tisíc eur.

Vďaka nášmu porovnaniu zistíte do 2 minút, ktorá banka vám ponúkne najlacnejšiu konsolidáciu pôžičiek. Zároveň sa dozviete, o koľko presne vám klesne pravidelná mesačná splátka a ako bude vyzerať váš nový mesačný záväzok. Presvedčte sa sami v našej kalkulačke konsolidácií pôžičiek, že cenový rozdiel môže byť naozaj výrazný!

Oba produkty sú dosť podobné – pomôžu vám znížiť mesačnú splátku, zbavia vás zbytočných bankových poplatkov a umožnia získať lepšie podmienky. Rozdiel je však v tom, že pri refinancovaní pôžičky prevádzate jeden záväzok a vďaka nižšiemu úroku navyše dochádza k celkovo nižšej výslednej sume.

U konsolidácia zjednotíte viac úverových produktov do jedného, ​​zníži sa vám mesačná splátka a navyše máte ďaleko lepšiu kontrolu nad svojimi záväzkami. V niektorých prípadoch môže dokonca dôjsť aj k zníženiu úrokovej sadzby.

[cta2 btntext1=”Email” btnlink1=”/kontakt/” btntext2=”Mobil” btnlink2=”/kontakt/” style=”style2″]Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás.[/cta2]