[heading text=”Ušetrite priemerne až 70% na poistnom” tag=”h2″ align=”center”]
[heading text=”Porovnáte” tag=”h3″ align=”center”][cinfo icon=”medkit” style=”style4″]

Zadarmo a nezáväzne.
Zaberie to menej ako 2 minúty.

[/cinfo]

[heading text=”Vyberiete” tag=”h3″ align=”center”][cinfo icon=”medkit” style=”style4″]

Jednoducho. Kalkulačka prezradí, kto je najlacnejší.

[/cinfo]

[heading text=”Jazdíte ihneď” tag=”h3″ align=”center”][cinfo icon=”medkit” style=”style4″]

Všetko máte takmer okamžite pripravené.

[/cinfo]

[cta1 icon=”medkit” btntext1=”Kalkulačka” btnlink1=”https://novamy.eu/kalkulacka-pzp/” style=”style1″]Kalkulačka PZP[/cta1]

Uzavrieť povinné ručenie musí každý majiteľ vozidla, ktorému bola pridelená registračná značka alebo technický preukaz a používa sa na verejných komunikáciách. V opačnom prípade vám hrozí pokuta a to aj v rádoch tisícov eur. Ideálne je teda ihneď ako vám poistenie vyprší, najneskôr však do nasledujúceho dňa, dojednať poistenie nové alebo odovzdať značky od vozidla do depozitu.

Ide o poskytnutie pomoci pri nehode alebo poruche vozidla. Medzi základné ponúkané služby, ktoré by sa mali vzťahovať ku každej poistke povinného ručenia, patrí príjazd asistenčného vozidla k pokazenému vozidlu a jeho odtiahnutie. U komplexnejších poistiek sa môžete stretnúť aj s poskytnutím náhradného vozidla alebo dokonca aj preplatením prenocovania v hoteli, ak by to okolnosti vyžadovali.

Ak by sa vám asistenčné služby, ktoré sú súčasťou vášho povinného ručenia, zdali nedostatočné, môžete si u väčšiny poisťovní dojednať extra asistenčné služby.

Áno, ale aby ste mohli uzatvoriť nové povinné zmluvné poistenie (zmeniť poisťovňu), musíte najskôr mať ukončené poistenie u súčasnej poisťovne. Novú poisťovňu si ľahko vyhľadáte pomocou online kalkulačky, ktorá vám porovná takmer všetky produkty na trhu a prehľadne ich zoradí podľa výhodnosti a vašich požiadaviek.

Jednotlivé ponuky poisťovní si medzi sebou porovnáte pomocou online kalkulačky. Tak zistíte, v akých hodnotách sa pohybujú ceny povinného ručenia a ľahko nájdete to najvýhodnejšie.

Áno. V kalkulačke havarijného poistenia vyberte vaše vozidlo (továrenskú značku a model) a vyplňte pár základných údajov. Ďalej zadajte aktuálnu trhovú hodnotu vozidla (= poistná suma) a ďalšie doplňujúce informácie. Teraz už len stačí zvoliť druh poistných rizík, výšku spoluúčasti a základné údaje o vás. Ihneď potom sa Vám zobrazí prehľadný graf s ponukou možností havarijného poistenia. Pre objednanie havarijného poistenia online stlačte tlačidlo “Kúpiť” a následne vyplňte krátky formulár. Obratom obdržíte všetky poistné dokumenty do vašej e-mailovej schránky.

[cta2 btntext1=”Online” btnlink1=”https://novamy.eu/kalkulacka-pzp/” btntext2=”Telefón” btnlink2=”https://novamy.eu/kontakt/” style=”style2″]Vybavíme všetko za Vás. Vyberte si založenie online alebo telefonicky.[/cta2]
[heading text=”Aké riziká vám pokryje povinné ručenie?” tag=”h2″][processb number=”1.” title=”Škody na cudzom vozidle.”][/processb][processb number=”2.” title=”Trvalé následky cestujúcich.”][/processb][processb number=”3.” title=”Zavinenú ekologickú haváriu.”]

[/processb][processb number=”4.” title=”Škody na zvodidlách, plote alebo dome.”][/processb]

[heading text=”Aké sú výhody uzavretia povinného ručenia u nás?” tag=”h2″][processb number=”1.” title=”porovnanie PZP cien”][/processb][processb number=”2.” title=”všetky poisťovne na jednom mieste”][/processb][processb number=”3.” title=”okamžitá platnosť poistenia”][/processb][processb number=”4.” title=”podpis je nahradený zaplatením poistného”][/processb][processb number=”5.” title=”vždy aktuálne ceny”][/processb][processb number=”6.” title=”biela karta okamžite k dispozícii”][/processb][processb number=”7.” title=”možnosť ihneď prihlásiť auto na dopravnom inšpektoráte”][/processb]
[cta2 btntext1=”Email” btnlink1=”/kontakt/” btntext2=”Mobil” btnlink2=”/kontakt/” style=”style2″]Chcete sa stretnúť osobne? Nechajte nám email alebo mobilne číslo a my sa vám ozveme.
[/cta2]