[heading text=”Cestovanie” tag=”h2″ align=”center”][cinfo icon=”medkit” style=”style4″]

Riziko úrazu je najvyššie práve počas letných prázdnin.

[/cinfo]

[heading text=”Riziká” tag=”h2″ align=”center”][cinfo icon=”medkit” style=”style4″]

Najzávažnejšie sú riziká trvalého následku úrazu a vzniku závažného ochorenia

[/cinfo]

[heading text=”Pripoistenie” tag=”h2″ align=”center”][cinfo icon=”medkit” style=”style4″]

Ako doplnok sú vhodné pripoistenia za drobné úrazy, zlomeniny či kozmetické operácie.

[/cinfo]

[cta1 icon=”medkit” btntext1=”Chcem porovnať” btnlink1=”https://novamy.eu/kalkulacka-poistenie-deti/” style=”style1″]Podrobnejšie porovnanie poisťovní[/cta1]
[heading text=”Poistenie so sporenim alebo bez? ” tag=”h2″]

Záleží na vás, čo je vaším cieľom. Chcete dieťa ochrániť pred úrazom a zároveň nasporiť niečo dieťaťu na štart do života? Vieme Vám porovnať obe varianty. Stačí použiť našu kalkulačku.

[cta2 btntext1=”Online” btnlink1=”https://novamy.eu/kalkulacka-poistenie-deti/” btntext2=”Telefón” btnlink2=”https://novamy.eu/kontakt/” style=”style2″]Vybavíme všetko za Vás. Vyberte si založenie online alebo telefonicky.
[/cta2]
[heading text=”Môžete si vybrať poistenie so sporením alebo bez sporenia” tag=”h2″][heading text=”Na čo slúži poistenie detí?” tag=”h3″]

Úrazové poistenie detí je určené na pokrytie nákladov spojených s úrazmi. Bežne takéto poistenie zahŕňa najmä poistné plnenie týkajúce sa trvalých následkov úrazu s regresiou aj bez nej, vzniku závažného ochorenia následkom úrazu a smrti následkom úrazu.

Okrem toho je možné zahrnúť do poistenia aj denné odškodné pri pobyte v nemocnici a denné odškodné počas času nevyhnutného na liečenie následkov úrazu. Každá poisťovňa ale môže byť špecifická šírkou poistného krytia.

Komplexné poistenie je možné dosiahnuť vhodnými pripoisteniami, napríklad pripoistením drobných úrazov, zlomenín alebo nákladov súvisiacich s chirurgickými operáciami kozmetického charakteru.

[heading text=”Poistenie detí” tag=”h2″ align=”center”]

Zabrániť úrazu dieťaťa nie je jednoducho možné vždy. Všetky následky sa ale ľahšie znášajú, pokiaľ má rodič pri sebe silného partnera, ktorý mu pomôže s finančnými nákladmi. Práve za týmto účelom vzniklo poistenie detí.

[cta2 btntext1=”Email” btnlink1=”/kontakt/” btntext2=”Mobil” btnlink2=”/kontakt/” style=”style2″]Chcete sa stretnúť osobne? Nechajte nám email alebo mobilne číslo a my sa vám ozveme.
[/cta2]