[heading text=”Ako nájsť najvýhodnejší úver na auto ?” tag=”h2″]

Vďaka našej kalkulačke vám odpadá zdĺhavé porovnávanie jednotlivých ponúk poskytovateľov pôžičiek. Stačia vám 2 minúty na to, aby ste zistili, kto vám ponúkne najvýhodnejší úver na auto.

[heading text=”Vyplníte kalkulačku pôžičiek” tag=”h3″ align=”center”]

Pre porovnanie autopôžičiek stačí vyplniť len pár údajov. Uvádza sa okrem iného, koľko si chcete požičať a na ako dlho.

[heading text=”Porovnáte pôžičky na auto” tag=”h3″ align=”center”]

V nasledujúcom kroku porovnáte jednotlivé ponuky. Prehľadne vidíte mesačnú splátku a úrok.

[heading text=”S výberom vám radi pomôžeme” tag=”h3″ align=”center”]

So správnym výberom pôžičky na auto vám radi zadarmo pomôžeme. A ak vás niektorá zaujme, môžete o ňu ihneď požiadať.

[cta1 icon=”calculator” btntext1=”Kalkulačka úveru na auto” btnlink1=”https://novamy.eu/kalkulacka-poziciek-uverov/”]Kalkulačka úveru na auto pre najvýhodnejšie ponuky.[/cta1]
[heading text=”Čo by ste chceli vedieť o pôžičkách na auto?” tag=”h2″ align=”center”]
[heading text=”Ktorá banka ponúka najlepšiu pôžičku na auto?” tag=”h3″]

Aby ste zistili, ktorá pôžička je najvýhodnejšia, nemusíte obchádzať jednu banku za druhou a ručne porovnávať jednotlivé ponuky. Od toho je tu pre vás naše porovnanie autopôžičiek, kde sa všetky informácie dozviete na jednom mieste.
Naša kalkulačka pôžičiek vám individuálne vypočíta výšku úroku a presnú sumu, ktorú budete každý mesiac splácať. Máte tak možnosť porovnať ponuky autopôžičiek presne na základe vašich konkrétnych predstáv.

[heading text=”Existuje úver na auto bez navýšenia?” tag=”h3″]

Možno ste už narazili na zdanlivo výhodný úver na auto bez navýšenia. Celková suma sa vám ale predraží, pretože táto “výhoda” je zaplatená skrytými poplatkami, o ktorých sa vám poskytovateľ zrejme zabudol zmieniť. Skúste radšej naše bezpečné porovnanie pôžičiek na auto, v ktorom nájdete iba ponuky bánk a spoľahlivých nebankových spoločností.

[heading text=”V čom je pôžička na auto lepšie ako leasing?” tag=”h3″]

Obstaranie automobilu na leasing so sebou nesie celý rad nevýhod. Tou hlavnou je, že vozidlo nevlastníte. Až do konca splatenia lízingu ste len nájomca, nie majiteľ automobilu. Môžu vás čakať tiež vysoké poplatky za uzatvorenie zmluvy a väčšinou musíte zaplatiť časť ceny automobilu dopredu – tzv. akontáciu. Veľkým problémom môže byť aj fakt, že pri krachu leasingovej spoločnosti bude vaše vozidlo zabavené na umorenie dlhu.

Na rozdiel od lízingu je auto na úver ihneď vaše. Pôžička býva spravidla lacnejšie ako lízing a navyše si môžete ľubovoľne nastaviť optimálnu dĺžku splácania. Výhodou tiež je, že v prípade dlhu môžete vozidlo bez veľkých problémov odpredať.

[heading text=”Pomôže mi vaše kalkulačka zistiť, aká je najvýhodnejšia pôžička na auto?” tag=”h3″]

Áno, naša kalkulačka úverov na automobil je veľmi rýchla a ušetrí vám veľa času, ktorý by ste strávili čítaním jednotlivých ponúk. Vďaka nášmu porovnaniu máte všetky podstatné informácie na jednom mieste, čo vám pomôže v správnom rozhodovaní. Navyše všetky údaje pravidelne aktualizujeme.

[cta1 icon=”calculator” btntext1=”Kalkulačka úveru na auto” btnlink1=”https://novamy.eu/kalkulacka-poziciek-uverov/”]Kalkulačka úveru na auto pre najvýhodnejšie ponuky.[/cta1]

Pôžička na auto, prípadne iná pôžička môže byť poskytnutá len človeku, ktorý dosiahol vek 18 rokov, je občanom Slovenskej republiky, prípadne má na Slovensku trvalý pobyt a hlavne má pravidelný príjem. Ak žiadajú o pôžičku (pôžička na auto, bezúčelová pôžička) manželia, banka zvyčajne každého z nich posudzuje individuálne. Každá banka má svoje kritériá a požiadavky pri schvaľovaní pôžičky. Pokiaľ v súčasnej dobe klient nemá prácu, môže sa preukázať aj príjmom ako je dôchodok, rodičovský príspevok, sociálne dávky. V niektorých prípadoch je potrebný aj ručiteľ, je to však na rozhodnutí konkrétnej banky alebo nebankovej spoločnosti.

Bežná pôžička na čokoľvek, ktorá sa bez problémov dá využiť aj na kúpu auta, je výhodná tým, že si za požičané peniaze auto kúpite a tým je auto okamžite vaše. Doklady od auta sú vystavené na vaše meno.

Pri leasingu si auto nekúpite, ale máte ho v podstate v prenájme. Majiteľom nového auta sa stávate až po úplnom splatení leasingu. Pri kúpe auta je väčšinou potrebné zložiť akontáciu, čo klienta núti mať nejaký finančný kapitál. Počas trvania lízingu nájomca vo väčšine prípadov nemá možnosť predať alebo vrátiť auto, lízingová zmluva je zo strany nájomcu nevypovedateľná.

[cta2 btntext1=”Email” btnlink1=”/kontakt/” btntext2=”Mobil” btnlink2=”/kontakt/” style=”style2″]Chcete sa stretnúť osobne?
Nechajte nám email alebo mobilné číslo a my sa vám ozveme. [/cta2]