[heading text=”Ako získať najlacnejší úver na rekonštrukciu bytu či domu?” tag=”h2″]

Naša kalkulačka úverov na rekonštrukciu bytu či domu vám pomôže nájsť ten najvýhodnejší. Stačia vám k tomu 2 minúty, aby ste zistili, s kým sa vám prestavba vášho domova oplatí najviac.

[heading text=”Vyplníte kalkulačku pôžičiek” tag=”h3″ align=”center”][cinfo style=”style4″]

Pre porovnanie pôžičiek na rekonštrukciu vám stačí vyplniť niekoľko údajov. Uvádzajte napríklad výšku pôžičky a dobu splatnosti.

[/cinfo]

[heading text=”Porovnáte vybrané ponuky” tag=”h3″ align=”center”][cinfo style=”style4″]

O pár sekúnd máte na jednom mieste prehľad ponúk úverov na rekonštrukciu bývania vrátane úroku, RPMN a výšky splátky.

[/cinfo]

[heading text=”S výberom vám radi pomôžeme” tag=”h3″ align=”center”][cinfo style=”style4″]

S výberom správnej pôžičky na rekonštrukcue vám zadarmo pomôžeme. A ak vás niektorá ponuka zaujme, môžete o ňu požiadať.

[/cinfo]

[cta1 icon=”calculator” btntext1=”Kalkulačka” btnlink1=”https://novamy.eu/kalkulacka-poziciek-uverov/” style=”style1″]Kalkulačka pôžičky na rekonštrukciu[/cta1]
[heading text=”Čo vás zaujíma na porovnaní pôžičiek na rekonštrukciu?” tag=”h2″ align=”center”]

Túžite po novej kúpeľni či kuchyni? Prajete si nové okná, ktoré budú konečne dobre tesniť? Chcete si splniť sen o veľkej rekonštrukcii bytového jadra? Práve v tejto chvíli príde vhod táto účelová pôžička, ktorá vám prináša oproti bežnému spotrebiteľskému úveru výhodnejšiu úrokovú sadzbu.

Uvažujete len o drobných zmenách vo svojej domácnosti a do veľkých stavebných prác sa nechystáte ani náhodou? Potom pre vás bude možno vhodnejšie pôžička na bývanie. Hodí sa napríklad na novú kuchynskú linku, nábytok do detskej izby či drahšie elektrospotrebiče.

Úver na rekonštrukciu máva oproti bežnému neúčelovému úveru (hovorí sa mu tiež “úver na čokoľvek”) nižší úrok. Banke oznámite účel pôžičky a zaviažete sa, že doložíte potrebné podklady od dodávateľov. V tom prípade nie ste pre banku  rizikový klient. S výhodným úrokom tak môžete ľahko ušetriť aj stovky eur, v závislosti od výšky vašej pôžičky.

Veľkú úlohu pri určení najvýhodnejšej pôžičky na rekonštrukciu bytu či domu zohrávajú vždy konkrétne predstavy klienta. Nejde preto jednoznačne povedať, ktorá pôžička je zo všetkých najvýhodnejšia.

Naša kalkulačka pôžičiek na rekonštrukciu vám ľahko porovná všetky ponuky a pomôže tak uľahčiť rozhodovanie. Pri výbere sa pozerajte hlavne na RPMN – ročnú percentuálnu mieru nákladov, ktorá v sebe zahŕňa všetky poplatky za pôžičku vrátane úrokov.

Pôžička na rekonštrukciu bytu či domu patrí medzi účelové pôžičky, preto budete musieť dokladať potrebné účtenky či faktúry od dodávateľov, ktoré preukazujú, že ste financie skutočne použili na stanovený účel. Táto požiadavka zo strany banky býva ukotvená v zmluve spoločne s podrobnými informáciami, do kedy je treba všetky potrebné dokumenty doložiť.

[cta1 icon=”calculator” btntext1=”Kalkulačka” btnlink1=”https://novamy.eu/kalkulacka-poziciek-uverov/” style=”style1″]Kalkulačka pôžičiek na rekonštrukciu[/cta1]
[heading text=”Kto môže pôžičku získať?” tag=”h2″]

Pôžičku môže získať fyzická osoba, ktorá je dospelá, teda má 18 a viac rokov.
Je občanom SR s trvalým pobytom v SR alebo cudzinec s trvalým pobytom na území SR, pričom jeden zo žiadateľov je občanom krajiny EÚ.
Žiadateľ má príjem zo závislej činnosti, podnikania alebo iný príjem, ktorý vie banke dokladovať.

[heading text=”Aké doklady môže banka vyžadovať?” tag=”h2″]

Najčastejšie doklady žiadateľa/spolužiadateľa/ručiteľa:

Dva doklady totožnosti (občiansky preukaz a napr. vodičský preukaz alebo kartička poistenca)
Doklad o adrese (napr. výpis z účtu – ak žiadate o úver v inej ako svojej banke)
Potvrdenie o príjme, príp. iný doklad o pravidelnom príjme, napr. ak máte príjem z nájmu, tak daňové priznanie
Výpisy z účtu, kde chodí príjem za posledné 3 mesiace
Výplatné pásky za posledné 3 mesiace, ak je príjem vyplácaný v hotovosti

[cta2 btntext1=”Email” btnlink1=”/kontakt/” btntext2=”Mobil” btnlink2=”/kontakt/” style=”style2″]Chcete sa stretnúť osobne?
Nechajte nám email alebo mobilné číslo a my sa vám ozveme.  [/cta2]