fbpx

Ušetrite priemerne až 70% na poistnom

Porovnáte

Zadarmo a nezáväzne.
Zaberie to menej ako 2 minúty.

Vyberiete

Jednoducho. Kalkulačka prezradí, kto je najlacnejší.

Jazdíte ihneď

Všetko máte takmer okamžite pripravené.

Kalkulačka PZP

Kalkulačka

Uzavrieť povinné ručenie musí každý majiteľ vozidla, ktorému bola pridelená registračná značka alebo technický preukaz a používa sa na verejných komunikáciách. V opačnom prípade vám hrozí pokuta a to aj v rádoch tisícov eur. Ideálne je teda ihneď ako vám poistenie vyprší, najneskôr však do nasledujúceho dňa, dojednať poistenie nové alebo odovzdať značky od vozidla do depozitu.

Ide o poskytnutie pomoci pri nehode alebo poruche vozidla. Medzi základné ponúkané služby, ktoré by sa mali vzťahovať ku každej poistke povinného ručenia, patrí príjazd asistenčného vozidla k pokazenému vozidlu a jeho odtiahnutie. U komplexnejších poistiek sa môžete stretnúť aj s poskytnutím náhradného vozidla alebo dokonca aj preplatením prenocovania v hoteli, ak by to okolnosti vyžadovali.

Ak by sa vám asistenčné služby, ktoré sú súčasťou vášho povinného ručenia, zdali nedostatočné, môžete si u väčšiny poisťovní dojednať extra asistenčné služby.

Áno, ale aby ste mohli uzatvoriť nové povinné zmluvné poistenie (zmeniť poisťovňu), musíte najskôr mať ukončené poistenie u súčasnej poisťovne. Novú poisťovňu si ľahko vyhľadáte pomocou online kalkulačky, ktorá vám porovná takmer všetky produkty na trhu a prehľadne ich zoradí podľa výhodnosti a vašich požiadaviek.

Jednotlivé ponuky poisťovní si medzi sebou porovnáte pomocou online kalkulačky. Tak zistíte, v akých hodnotách sa pohybujú ceny povinného ručenia a ľahko nájdete to najvýhodnejšie.

Áno. V kalkulačke havarijného poistenia vyberte vaše vozidlo (továrenskú značku a model) a vyplňte pár základných údajov. Ďalej zadajte aktuálnu trhovú hodnotu vozidla (= poistná suma) a ďalšie doplňujúce informácie. Teraz už len stačí zvoliť druh poistných rizík, výšku spoluúčasti a základné údaje o vás. Ihneď potom sa Vám zobrazí prehľadný graf s ponukou možností havarijného poistenia. Pre objednanie havarijného poistenia online stlačte tlačidlo „Kúpiť“ a následne vyplňte krátky formulár. Obratom obdržíte všetky poistné dokumenty do vašej e-mailovej schránky.

Vybavíme všetko za Vás. Vyberte si založenie online alebo telefonicky.

Online Telefón

Aké riziká vám pokryje povinné ručenie?

1.

Škody na cudzom vozidle.

2.

Trvalé následky cestujúcich.

3.

Zavinenú ekologickú haváriu.

4.

Škody na zvodidlách, plote alebo dome.

Aké sú výhody uzavretia povinného ručenia u nás?

1.

porovnanie PZP cien

2.

všetky poisťovne na jednom mieste

3.

okamžitá platnosť poistenia

4.

podpis je nahradený zaplatením poistného

5.

vždy aktuálne ceny

6.

biela karta okamžite k dispozícii

7.

možnosť ihneď prihlásiť auto na dopravnom inšpektoráte

Chcete sa stretnúť osobne? Nechajte nám email alebo mobilne číslo a my sa vám ozveme.

Email Mobil

Šetríme Váš čas -> Novinky