Google reklama

Vytvoríme reklamnú kampaň na Googli a zobrazíme Váš web alebo eshop zákazníkom, ktorí na Googli práve hľadajú to, čo predávate. Vaša ponuka sa tak zobrazí tzv. teplému publiku – ľuďom, ktorí sa sami rozhodli niečo kúpiť. Stačí im len svoju ponuku zobraziť v správny čas a na správnom mieste. Od toho sme tu my!

Máte záujem? Zavolajte nám!

+421 948 885 858

Prečo Google reklama?

Pri iných platformách, ako je Facebook a pod., ukazujeme reklamu studenému publiku – tj. publiku, ktorý neprejavil záujem o naše služby, no zaujímavou reklamou ho chceme zaujať a vzbudiť uňho záujem. Pri Google reklame je to presne naopak. Reklamu zobrazujeme len tým, ktorí v Googli hľadajpú kľúčové slová, ktoré si sami vyberieme. Ak niekto hľadá v Googli „notebooky,“ sám prejavil záujem o daný tovar a my mu zobrazíme eshop priamo s našou ponukou notebookov. Ide o jednu z najefektívnejších a nejpoužívanejších reklám vôbec.

Naše čísla hovoria za všetko
0 +
rokov praxe
0 +
vytvorených kampaní
0 +
tisíc eur preinvestovaných
0
profíci na Google reklamu

Ako prebieha spolupráca?

V prvom kroku sa zoznámime s Vašou firmou a navrhneme počet reklamných kampaní, ich formát, či dĺžku kampaní.

Cez špeciálny nástroj najprv zistíme, ktoré kľúčové slová vyhľadáva koľko ľudí a na základe toho vyberieme tie kľúčové slová, na ktoré cieli najmenej konkurencie a ktoré sú spojené s naším cieľom.

Stanovíme, koľko eur denne/mesačne chceme maximálne minúť na reklamu a stanovíme si maximálnu cenu za kliknutie – tj. výšku vašej marže, aby sme prípadne včas vypli neziskové reklamy a nešli sme do straty.

Podľa cieľa a typu kampane si zvolíme, kde a ako chceme naše reklamy zobrazovať. Google zahŕňa množstvo spôsobov od vyhľadávania v samotnom Googli, cez zobrazovanie obrazových bannerov na cudzích weboch, až po video marketing na YouTube.

Na konci zvoleného obdobia kampaň vyhodnotíme a detailne uvidíte, akú výkonnosť Vaša reklama mala – tj. koľko sa na reklamu minulo, koľko ľudí na reklamu kliklo a koľko z nich si u Vás niečo aj zakúpili. Na základe dát kampane zoptimalizujeme a „vychytáme muchy,“ aby sme v budúcnosti získali lepšie výsledky.

5

Výhody Google reklamy

Beží 24/7

Nemá obmedzenia na čas, či sviatok. Predávajte 365 dní v roku.

Celosvetová

Nemá obmedzenie na krajinu, či jazyk. Predávajte globálne.

Rôzne formáty

Ponúka rôzne formáty reklamy od vyhľadávania, bannerov, až po video.

Analytika

Ponúka detailnú analytiku a reporting vynaložených nákladov.

A/B testovanie

Da sa vytvoriť viacero kópií a merať, na ktorú reklamu ľudia reagujú lepšie.

Nízky rozpočet

Stačí Vám aj pár desiatok eur a začať môžete aj bez veľkých investícií.

Vyžiadajte si konzultáciu

Je to nezáväzné a zdarma. Kontaktujte nás, vyplňte formulár a napíšte nám niečo o sebe, napr.: